До уваги фінансової поліції Австрії. Віденські фірми дружини Азарова  
28 сiчня 2014

Брехня прем'єр-міністра Миколи Азарова про одностатеві шлюби змусила нас поцікавитися, чим займається його родина, яка не злякалася содому та виїхала до ненависної Європи.

У грудні минулого року Азаров, виступаючи перед звезеною на антиМайдан масовкою, вирішив розвінчати переваги євроінтеграції. Як заявив керівник виконавчої гілки влади, однією з умов введення безвізового режиму є узаконення одностатевих шлюбів в Україні:

- Они выступают эти так называемые лидеры (оппозиции) и рассказывают сказки – подписали соглашение и завтра без виз будем ездить в Европу. Ничего подобного! Мы должны выполнить еще целый ряд условий. А какие это условия, знаете или нет? Мы должны узаконить однополые браки? Готово наше общество к этому?

 

Насправді, в переліку вимог Євросоюзу немає жодної згадки про одностатеві шлюби. Розповідаючи казки своїм виборцям – а виступ Азарова транслювався на Першому національному – він досягнув межі цинізму.

Адже брехня про одностатеві шлюби доповнювалося тим, що родина самого Азарова без жодних пересторог легалізувалася у Австрії, де якраз на законодавчому рівні узаконено одностатеве партнерство.

Підгодовуючи своїх виборців інформаційним комбікормом, Азаров воліє уникати будь-яких згадок про другу сторону життя своєї родини – на тихих вулицях Відня. Раніше автор цих рядків писав про нерухомість сина Азарова у австрійській столиці та про підтримку з бюджету України австрійської фірми Азарова-молодшого.

Усі ці приклади подвійної моралі ні сам Азаров, ні його син-нардеп не коментували. Запитання про коріння, які вони пустили у Відні, прем'єр однаково ігнорував як на прес-конференціях, так і в Фейсбуці.

З огляду на загострення ситуації в державі "Українська правда" з'ясувала, що родині чинного прем'єр-міністра України є куди тікати – і це не забутий Богом депресивний Слов'янськ, яких Азаров-молодший представляє у парламенті, а ситий та благополучний Відень, де вони володіють не лише нерухомістю, а повноцінним розгалудженим бізнесом.

Отже, у керівника українського уряду та вождя Партії регіонів є один-єдиний син Олексій Азаров, який має дружину на ім'я Лілія – в дівоцтві Фатхуліна, а тепер – також Азарова. Відповідно, Лілія Азарова – єдина невістка Миколи Яновича.

Про цю пані відсутня офіційна інформація. "Українській правді" вдалося отримати автобіографію Олексія Азарова, яку він подав до Центрвиборчкому у 2012 році.

Згідно з офіційним документом, Лілія Азарова має найпопулярнішу професію серед жінок українських політиків – вона "домохазяйка". У декларації за 2011 рік, яку Азаров-молодший змушений був оприлюднити на сайті ЦВК, вказано, що його дружина протягом 365 днів не мала жодної копійки доходів – ані в Україні, ані за кордоном.

 

Це – офіційна легенда для виборців Партії регіонів.

А тепер – інший бік історії.

Згідно з не менш офіційним реєстром юридичних осіб Австрії дружина Олексія Азарова є власницею та керівницею цілої низки підприємств на території західноєвропейської держави.

Перше – це фірма Publishing Deluxe Holding GmbH, видом діяльності якої вказано видавництво газет і журналів.

"Українська правда" придбала витяг про власників компанії та останній балансовий звіт. Отже, невістка прем"єр-міністра є керівницею та власницею 50% капіталу цього австрійського підприємства. Фірма була заснована в серпні 2011 року подружньою парою Александрою та Штефаном Бургесмайр (Aleksandra та Stefan Burgesmeir), а їхня сусідка по 18 району Відня Лілія Азарова приєдналася до товариства 1 березня 2012 року.

Вона не лише стала одним із директорів, але і внесла до статутного капіталу понад півмільйона гривень – 50 тисяч євро. При тому, що двома місяцями раніше – станом на 31 грудня 2011 року, як випливає з декларації Олексія Азарова, в його дружини за душею не було ні копійки.

 

Лілія Азарова стала практично рятівницею фірми Publishing Deluxe Holding GmbH - на кінець 2011 року в них було втрат на 49 тисяч євро. Тож внесок Азаровою нових 50 тисяч виправив становище.

Цікавою є стаття "Залучені кошти" в балансі підприємства - на кінець 2011 року це було 1 мільйон 206 тисяч євро, а на кінець 2012 – 2 мільйони 114 тисяч євро. Проте ці гроші нікуди не вкладено і в активі балансу майже повністю прописані в оборотних коштах (Umlaufvermögen) у формі готівки, запасів та фінансової підтримки.

Фірма Азарових видає у Австрії журнал з промовистою назвою "Vienna Deluxe Magazine". Цікаво, як видання само себе ідентифікує: "Vienna Deluxe Magazine" - глянцевий віденський лакшері-журнал, що зорієнтований виключно на розкіш, елітарний спосіб життя та відпочинку. Нашою метою є спілкування з ексклюзивною цільовою групою – особами з надзвичайно високим рівнем статків".

Для видання цього "супер-пупер-лакшері" журналу фірма Publishing Deluxe Holding GmbH створила дочірнє підприємство - Vienna Deluxe Magazine GmbH. Сталося це одночасно зі входженням Лілії Азарової до статутного капіталу материнської компанії. Оскільки підприємство Vienna Deluxe Magazine GmbH на 100 відсотків належить материнській компанії, відповідно, родина прем'єр-міністра там теж контролює 50%.

Як випливає з інформації на сайті Vienna Deluxe Magazine, аналогічні журнали для "найзаможніших" їх холдинг видає на Лазуровому узбережжі Франції, в Куршевелі, у Дубаї, в Сент-Моритці, а також Женеві, Цюриху, Парижі, Мюнхені та Південній Африці. Частина з них видається ще одним підприємством Азарових Media Deluxe GmbH, яке на сто відсотків належить материнській компанії Vienna Deluxe Magazine GmbH.

Фірма Publishing Deluxe Holding GmbH та споріднені до нею Vienna Deluxe Magazine GmbH та Media Deluxe GmbH розташовані у Відні за адресою Singerstraße 16/4. Це – помпезна споруда палацу Бройнер.

 
 

У цьому ж приміщенні зареєстрована і компанія Garda Handels und Beteiligungs GmbH, яка володіє донецьким заводом "Металіст" в інтересах родини Азарових – невістка прем'єр-міністра працювала тут директором до початку 2012 року, а завод отримував матеріальну допомогу з українського бюджету.

Але видання журналів для найзаможніших та управління фірмами, що володіють українськими заводами – це не єдина сфера занять дружини Олексія Азарова у Відні. Вона також є одноосібною власницею підприємства P 12 Galerie und Kunsthandel GmbH, якій належить мистецька галерея P-12 у Відні за адресою Parkring 12/Top 12/Top 8.

Попереднім власником галереї був австрійський юрист Фрідріх Бубла, який входить у спостережну раду австрійської компанії... братів Клюєвих "SLAV Handel, Vertretung und Beteiligung AG". За два роки часта Бубли впала зі 100 відсотків до нуля, але він залишається в переліку керівників галереї.

А тепер – найцікавіше. За "збігом обставин", у одній будівлі з галереєю Азарових розташований віденський офіс ліхтенштейнської контори P&A Corporate Trust на чолі з Райнхардом Прокшем – це та сама особа і той самий траст, який донедавна був кінцевим власником резиденції "Межигір'я" та досі залишається головним акціонером у сонячному бізнесі братів Клюєвих.

 
 

Усі ці фірми останніми тижнями опинилися під прицілом українських активістів, які пікетували віденські офіси Азарових та Клюєвих, а також ініціювали позбавлення Прокша адвокатської ліцензії на території США. Крім того, після приходу нового міністра закордонних справ Австрії там стали значно прихильніше ставитися до інформації про гроші чиновників-регіоналів, які дозволяють їм легалізуватися на Заході, паралельно вішаючи локшину на вуха власним виборцям.

P.S. Протягом місяця народний депутат Олексій Азаров не відповів на надіслані йому запитання щодо австрійського бізнесу родини. Так само апарат Верховної Ради відмовився надати останню декларацію про доходи молодшого Азарова з огляду на відсутність дозволу з його боку оприлюднювати таку інформацію.

Українська правда


 

«DGP»: НАТО каже Росії «ні», Росія каже «ні» НАТО

Марцін Пшидач: Незалежність України була фінальним кроком розпаду СРСР

Окупанти чотири рази порушили “тишу” на Донбасі: поранено українського захисника

Рада Церков відреагувала на підтримку Зеленським Стамбульської конвенції

Dziennik Gazeta Prawna: «НАТО радить, Київ заспокоює»

У ПОЛЬЩІ ПОКАЗАЛИ, ЯК МІГРАНТИ ШТУРМУЮТЬ КОРДОН ЗА ПІДТРИМКИ БІЛОРУСЬКИХ СПЕЦСЛУЖБ

Не припиняються спроби нелегального перетину польсько-білоруського кордону

«30 років після розпаду СРСР Росія прагне ревізіонізму та відбудови імперії»

Івано-Франківська міська рада: ми категорично проти ратифікації Стамбульської конвенції

Куліси підготовки воєнного стану в Польщі та роль в цьому Радянського Союзу

 

“Нова пошта” знову змінює тарифи

У грудні повернеться потяг з Одеси до Перемишля і буде додатковий зі Львова

Карантинні обмеження у Польщі з 1 грудня: повний перелік змін

Валентин Мондриївський: 14 новорічних локацій відкриє столична влада у грудні

На Софійській площі Києва встановлюють різдвяну ялинку і обіцяють світовий рекорд

Не припиняються спроби нелегального перетину польсько-білоруського кордону

У Раді хочуть встановити День українського борщу. Коли його святкуватимуть

5 актуальних питань про в'їзд до Польщі та перебування в країні

«Останній день визвольних змагань 1919-1921»? Насправді, то був початок!

Карпати засипало снігом

 
02-12-2021 - politics

«DGP»: НАТО каже Росії «ні», Росія каже «ні» НАТО

02-12-2021 - politics

Марцін Пшидач: Незалежність України була фінальним кроком розпаду СРСР

02-12-2021 - politics

Окупанти чотири рази порушили “тишу” на Донбасі: поранено українського захисника

02-12-2021 - politics

Рада Церков відреагувала на підтримку Зеленським Стамбульської конвенції

02-12-2021 - social

“Нова пошта” знову змінює тарифи

02-12-2021 - social

У грудні повернеться потяг з Одеси до Перемишля і буде додатковий зі Львова

01-12-2021 - politics

Dziennik Gazeta Prawna: «НАТО радить, Київ заспокоює»

01-12-2021 - politics

У ПОЛЬЩІ ПОКАЗАЛИ, ЯК МІГРАНТИ ШТУРМУЮТЬ КОРДОН ЗА ПІДТРИМКИ БІЛОРУСЬКИХ СПЕЦСЛУЖБ

01-12-2021 - politics

Не припиняються спроби нелегального перетину польсько-білоруського кордону

01-12-2021 - politics

«30 років після розпаду СРСР Росія прагне ревізіонізму та відбудови імперії»

01-12-2021 - social

Карантинні обмеження у Польщі з 1 грудня: повний перелік змін

01-12-2021 - social

Валентин Мондриївський: 14 новорічних локацій відкриє столична влада у грудні

30-11-2021 - religion

Глава УГКЦ до вірних: «Будьте благовісниками справжньої свободи, носіями Господнього Духа, який визволяє!»

30-11-2021 - social

На Софійській площі Києва встановлюють різдвяну ялинку і обіцяють світовий рекорд

30-11-2021 - religion

Верховна Рада ухвалила Закон "Про Службу військового капеланства"

30-11-2021 - social

Не припиняються спроби нелегального перетину польсько-білоруського кордону

30-11-2021 - social

У Раді хочуть встановити День українського борщу. Коли його святкуватимуть

30-11-2021 - politics

Івано-Франківська міська рада: ми категорично проти ратифікації Стамбульської конвенції

26-11-2021 - politics

Куліси підготовки воєнного стану в Польщі та роль в цьому Радянського Союзу

26-11-2021 - religion

Молодіжні душпастирі отримали сертифікати «Молодіжний працівник»

26-11-2021 - politics

У Польщі не виключають, що мігранти з Білорусі можуть рушити до кордону України

26-11-2021 - politics

Варшава врахує нинішню кризу в пріоритетах свого головування в ОБСЄ наступного року

26-11-2021 - social

5 актуальних питань про в'їзд до Польщі та перебування в країні

26-11-2021 - social

«Останній день визвольних змагань 1919-1921»? Насправді, то був початок!

26-11-2021 - social

Карпати засипало снігом

26-11-2021 - social

Українець письмово подякував польським поліцейським, які вернули йому загублені гроші

24-11-2021 - social

Дворічна Мар’яна потребує допомоги: лікування рідкісної хвороби вартує понад два мільйони доларів

24-11-2021 - social

Три брати, два народи, три видатні постаті Церкви, політики й армії – Андрей, Станіслав та Климентій Шептицькі

24-11-2021 - politics

Китай замість Заходу – новий курс президента Зеленського

24-11-2021 - politics

У Чорному морі українські ВМС провели тренування з кораблями ВМС США, Республіки Туреччина та Румунії

24-11-2021 - religion

Тематика цьогорічня – народження Ісуса. На Софійській площі не буде новорічного ярмарку та атракціонів

24-11-2021 - religion

На Тернопільщині у стовбурі дерева знайшли нерукотворний хрест

24-11-2021 - politics

Зміцнення кордону з Білоруссю – в уряді розповіли, на що виділили гроші

24-11-2021 - politics

COVID завершить те, що почали попередні революції – архієпископ Вігано

24-11-2021 - social

Прохання про допомогу родині священика УГКЦ, де народилася хвора донечка

24-11-2021 - politics

Тисячі американських морпіхів можуть звільнити через відмову від вакцинації

22-11-2021 - religion

Проповідь Блаженнішого Святослава в день Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил

22-11-2021 - religion

Собор св.архистратига Михаїла вшановують сьогодні за Юліанським календарем

22-11-2021 - politics

COVID завершить те, що почали попередні революції – архієпископ Вігано

22-11-2021 - politics

Анджей Дуда: Якщо буде така потреба, ми запустимо 4-ту статтю НАТО

Всі новини

 

В надругательстве над Родиной-матерью увидели «руку Кремля» - Олег Соскин

Олег Соскін. Проект Міжмор’я: цивілізаційний, християнський та економіко-регіональний виміри, Економічний часопис, №168, 2017 рік

Варшавский Форум Безопасности, Польша 8-9 ноября 2017 г.

 

Історія про «викрадення» Росією солдата Добринського обернулася великою ганьбою

Маски-шоу в Музеї Гончара: в Україні відсутнє верховенство право, але є право Банкової

Знову «какая разница»? Зеленський хоче запровадити подвійне громадянство

 

В закладі громадського харчування Києва стався вибух

Стрілянина у Броварах: суд арештував 10 учасників банди, одного відправили під домашній арешт

У двох районах Києва поліція затримала чоловіків зі зброєю

Банду, яка орудувала на Київщині, організував "смотрящий по Лук’янівському СІЗО"

 
IT

Найбільший витік з російських спецслужб. Хакери передали ЗМІ дані з серверів ФСБ

Из-за глобального сбоя в интернете падали сайты "Страны", "Слуги народа" и сотни тысяч других

Facebook впервые предоставит суду идентификационные данные пользователей

Росія планує відключити весь інтернет в рамках підготовки до кібервійни - BBC

 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика